Polska. Przewodnik pielgrzyma

Producent: Wydawnictwo AA
Dostępność: W magazynie
Kod katalogowy: 643616
69,00 zł
39,00 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Jedyny taki przewodnik po miejscach świętych w Polsce!

Ponad 1000 opisanych miejsc!
Około 900 kolorowych zdjęć!
Aktualna mapa samochodowa Polski w skali 1:300 000

W Przewodniku pielgrzyma opisano łącznie ponad 1000 miejsc w całej Polsce. Zamieszczono tu niemal 200 obszernych prezentacji poświęconych najsłynniejszym sanktuariom, katedrom i kalwariom. W mniejszych prezentacjach przedstawiono ponad 450 innych miejsc kultu, które również warto odwiedzić („W okolicy”). Ponadto w przewodniku omówiono ponad 380 najciekawszych atrakcji turystycznych położonych w pobliżu miejsc świętych („Pobliskie atrakcje”). Publikację wzbogaca około 900 kolorowych zdjęć.

W liczącym 640 stron przewodniku znajdziemy także plany głównych miast Polski.

Publikacja pod patronatem Przewodniczacego Konferencji Episkopatu Polski!

Życzę, by „Przewodnik pielgrzyma” – przygotowany i wydany przez Wydawnictwo AA – okazał sie pomocny w planowaniu i realizacji pątniczych planów osób pragnących w miejscach wybranych przez Boga doświadczyc Jego pełnej miłosierdzia obecności.

+ Stanisław Gądecki
Arcybiskup Metropolita Poznański,
Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski

Wydawnictwo AA, wydawca książki Polska. Przewodnik pielgrzyma otrzymał wyróżnienie na XXVI Ogólnopolskim Przeglądzie Książki Krajoznawczej i Turystycznej. Przewodnik ten został uznany za pionierską i wyjątkowo interesującą publikację, świetnie wpisującą się w potrzeby promocji turystyki pielgrzymkowej w Polsce. Doceniono też wysoki poziom edytorski tej publikacji oraz klarowność i praktyczność zamieszczonych tam informacji.

Specyfikacja
ISBN 978-83-7864-361-6
Okładka zintegrowana
Liczba stron 640
Wymiary 170 x 240 mm
Rok wydania 2016