-32%

Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie!

Special Price 13,50 zł   Normalna cena 19,90 zł Oszczędzasz 6 zł
Najniższa cena z 30 dni: 16,90 zł
Dostępność: Brak w magazynie
Więcej informacji
ISBN 978-83-8144-523-8
Numer katalogowy 445238
Wymiary 220 x 240 mm
Okładka miękka
Ilość stron 48
Rok wydania 2021

Drodzy rodzice i wychowawcy, otrzymujecie do ręki prostą i zarazem niezwykłą pomoc: mały przewodnik po ścieżkach wiary biblijnej, czyli wiary, która rodzi się ze słuchania słowa Bożego (por. Rz 10,17). Korzystając z niego, otrzymacie odpowiedzi na pytania: Kim jest chrześcijanin? W co wierzy chrześcijanin? Znajdziecie również możliwość wprowadzenia swego dziecka w życie wiarą oraz praktyczny materiał, który pomoże wam rozwiązać trudność: Jak przekazywać wiarę?

Wszystkim czytelnikom, dorosłym i dzieciom, życzę doświadczenia tej niezwykłej radości, o której mówi św. Piotr: „Radujcie się (…), wartość waszej wiary okaże się wiele cenniejsza od zniszczalnego złota (…), przy objawieniu Jezusa Chrystusa. Wy, choć nie widzieliście, miłujecie Go; wy w Niego teraz, choć nie widzicie, lecz wierzycie, ucieszycie się radością niewymowną i pełną chwały wtedy, gdy osiągnięcie cel waszej wiary - zbawienie dusz” (1 P 1,6-9).

Drodzy młodzi czytelnicy, drogie dzieci Boże: przed nami „sześć kroków, które prowadzą do przyjaźni z Jezusem”. Rozpoczynamy lekturę: szczęśliwej drogi, już czas wyruszyć na ścieżki wiary…

Ks. Marian Królikowski