Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Close

  Promocyjny zestaw obrońców życia

  Kod katalogowy: 108118
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Stara cena: 79,90 zł
  44,90 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 44,90 zł
  Sprawdź warunki darmowej dostawy »
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysłania)
  Cena
  No shipping options

  Modlitewnik „Nieplanowane” + film Bella na DVD + bransoletka obrońców życia!
  Polecamy wszystkim, którzy w szczególny sposób troszczą się o życie! Jest to ważne szczególnie dziś, gdy prawna ochrona najstarszych poddawana jest próbom osłabienia.

  Modlitewnik „Nieplanowane” 280 dni modlitwy za życie zagrożone
  Modlitewnik ten i akcja, którą propaguje, to owoc głośnego filmu „Nieplanowane". W jednej ze scen filmu główna bohaterka przyznaje, że według poufnych danych klinik aborcyjnych akcje modlitewne za życie nienarodzone potrafią odwieść od zamiaru aborcji nawet 75% kobiet. Zatem modlitwa to najbardziej skuteczne narzędzie w walce o ochronę życia. Dlatego wszystkich gorąco zachęcamy do włączenia się w tę swoistą krucjatę modlitewną. To tylko kilka minut dziennie przez 280 dni, dokładnie tyle, ile pod sercem matki żyje dziecko, zanim przyjdzie na świat.

  Film Bella DVD
  Film, który uratował przed aborcją ponad 300 dzieci! Międzynarodowa gwiazda piłki nożnej jest na dobrej drodze do podpisania wielomilionowego kontraktu, gdy dochodzi do serii wydarzeń, które gwałtownie kończą jego karierę. Piękna kelnerka walcząca o przetrwanie w Nowym Jorku odkrywa coś, na co nie jest przygotowana. W jednym nieodwracalnym momencie życie obojga zostaje wywrócone do góry nogami...

  Bransoletka obrońców życia, czarna
  Nosząc ją, dajesz świadectwo! Bransoletka Jestem za życiem" z międzynarodowym symbolem pro-life; odlewem w skali 1:1 stopek 10-tygodniowego nienarodzonego dziecka.

  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu Zamknij
  • Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać recenzje
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *