-47%

Psychoterapia Ewangelią. Wyprawa po nieśmiertelność. Tom 2

Special Price 23,99 zł   Normalna cena 44,90 zł Oszczędzasz 20 zł
Najniższa cena z 30 dni: 39,90 zł
Dostępność: Brak w magazynie

Kontynuacja bestsellera Psychoterapia Ewangelią. Stanowi zapis ćwiczeń duchowych autora - znanego psychologa, dzielącego się z czytelnikami i pacjentami swoimi doświadczeniami. Praca nad sobą nigdy się nie kończy - zwłaszcza w kontekście zbawienia i wieczności. Dopóki żyjemy, mamy szansę na poprawę i nawrócenie. 

Chciałem uzupełnić, rozwinąć i poszerzyć treść w kierunku praktycznej duchowości, a nie wyjaśniania teorii psychologicznych. Wspólnie z Czytelnikiem pragnę podziwiać niezgłębioną tajemnicę Bożej obecności i dociekać przyczyn problemów, jakie mamy ze zbliżeniem się do niej. Mam nadzieję, że pomoże usunąć z drogi Czytelnika przynajmniej niektóre z nich.

"Rozważając Pismo Święte powinniśmy zrozumieć, że to słowa Biblii wyjaśniają nam nasze własne znaczenie w świecie, a życie czynią czytelnym. Prawda należy do Boga,  a my ją tylko odkrywamy i przyjmujemy (oby), ale jej nie wytwarzamy. To nie nasze poglądy mają potwierdzać prawdziwość Ewangelii, to Ewangelia potwierdza (lub obala) nasze."

Marek Pietrachowicz

Więcej informacji

Więcej informacji
ISBN 978-83-807-9843-4
Numer katalogowy 798434
Wymiary 145 x 200 mm
Producent <a href="/fronda">Fronda</a>
Autor <a href="/marek-pietrachowicz">Marek Pietrachowicz</a>
Okładka miękka
Ilość stron 251
Rok wydania 2023
Inni klienci kupili również