Rzeczpospolita judaszy czyli slalom między volkslistami

Dostępność: W magazynie
Kod katalogowy: 036625
49,90 zł
44,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Polska stanęła w obliczu największego zagrożenia od 1939 roku. Wszystko wskazuje na to, że będziemy musieli zrealizować żydowskie roszczenia majątkowe o wartości 300 miliardów dolarów, co de facto sprawi, że trafimy pod żydowską okupację. To zwieńczenie spisku antypolskiego, który ma bardzo głębokie, sięgające 30 lat wstecz, korzenie. Kto za nim stoi? Zgodnie z ulubioną teorią spiskową Stanisława Michalkiewicza - Stronnictwa Ruskie, Pruskie oraz Amerykańsko-Żydowskie, które rotacyjnie rządzą Polską i zgodnie kupczą interesem narodowym.
Niniejsza książka jest zbiorem tekstów Stanisława Michalkiewicza, które obnażają mechanizm działania i patologie polskiej sceny politycznej. Ukazuje, jak zmienia się układ polityczny i polityka naszego kraju, w zależności od tego, które Stronnictwo jest u władzy, a co za tym idzie, pod czyją kuratelą jest Polska.

Stanisław Michalkiewicz - można się z nim nie zgadzać, można go nawet nie lubić, jednak nie da się Michalkiewiczowi odmówić precyzji sformułowań, niezależności osądu oraz odwagi w głoszeniu tego co myśli. To publicysta poszerzający wolność polskiej wypowiedzi. Dzięki autorowi „Rzeczpospolitej Judaszy” w Polsce czuć świeży powiew myśli i odwagi.
Osobiście uwielbiam dezynwolturę z jaką pan Stanisław tamie tabu politycznej poprawności, przy którym większość polskich autorów chodzi na miękkich nogach.

Witold Gadowski

Specyfikacja
ISBN 978-83-64037-42-9
Okładka miękka
Liczba stron 400
Wymiary 140 x 200 mm
Autor Stanisław Michalkiewicz
Rok wydania 2019