Salon sukien ślubnych

Dostępność: W magazynie
Kod katalogowy: 650923
34,90 zł
19,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Dwie główne bohaterki i dwie niezwykle historie o pracy, spełnianiu marzeń, zauroczeniu i miłości - tej chorej, obezwładniającej, niszczącej od wewnątrz, i tej prawdziwej, niosącej spełnienie. No i zaskakujące zakończenie...

Wszystko to rozgrywa się w cieniu salonu sukien ślubnych w Heart’s Bend. To magiczne miejsce przyciąga panny młode aż z Birmingham. Odziedziczony po zmarłej ciotce salon prowadzi od lat trzydziestych XX wieku Cora Beth Scott, kobieta przedsiębiorcza, ale i empatyczna. Choć sama nie radzi sobie ze źle ulokowanymi uczuciami, dla swych klientek jest oparciem w przygotowaniach do najważniejszego dnia w ich życiu.

Po śmierci Cory, pod koniec lat siedemdziesiątych salon popada w ruinę. O przywrócenie go do stanu pierwotnego postanawia zawalczyć na początku XXI wieku kapitan Haley Morgan, która po odejściu ze służby w siłach powietrznych USA wraca ze złamanym sercem do rodzinnego miasteczka. Odżywają dawne wspomnienia i obietnica.

„Salon sukien ślubnych” mnie zachwycił! Rachel Hauck stworzyła wzruszającą, nostalgiczną opowieść, splatając ze sobą dwie pary nieszczęśliwych kochanków, z przeszłości i teraźniejszości, w magicznej przestrzeni, która łączy ich w jedno. Tak wiele tu miłości, cierpienia i odkupienia. To książka, którą trudno Wam będzie odłożyć, nawet za cenę snu, póki nie zaprzyjaźnicie się z bohaterami, a Heart's Bend w Tennessee nie stanie się Waszym drugim domem.

Beatriz Williams
autorka bestsellerów według „New York Timesa"

Specyfikacja
ISBN 978-83-8065-092-3
Okładka miękka
Liczba stron 412
Wymiary 140 x 210 mm
Autor Rachel Hauck
Rok wydania 2017
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: