Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Close

  Słowa z którymi was zostawiam

  Producent: Znak
  Kod katalogowy: 064199
  Dostępność: W magazynie
  Stara cena: 42,99 zł
  28,17 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 28,17 zł
  i h

  O tym, co najważniejsze

  Czym jest wolność? Czym miłosierdzie? Czego możemy nauczyć się od starszych ludzi? Czy każde zakochanie jest dobre? Jak zrozumieć swoich rodziców, a jak swoje dzieci? Czy Bóg w ogóle się nami interesuje? Zadajemy sobie nieraz setki pytań, na które bardzo często nie potrafimy znaleźć odpowiedzi. Szukamy mądrych głosów, które by nam w tym pomogły, ale w natłoku informacji coraz trudniej jest nam je znaleźć.

  Ksiądz Piotr Pawlukiewicz przez lata był jednym z najchętniej słuchanych głosów w Kościele. Jego homilie, konferencje, wreszcie wypowiedzi w czasie licznych spotkań z młodzieżą były nagrywane, powielane i rozprowadzane po całej Polsce. Wszyscy chcieli usłyszeć, co ma do powiedzenia znany ksiądz z warszawskiego kościoła św. Anny. Zwykłym zdaniem potrafił on bowiem odmienić serca i wlać w nie nadzieję.

  Dziś, choć księdza Piotra nie ma już z nami, jego słowa wciąż pozostają żywe i niezwykle aktualne. Słowo, z którymi was zostawiam to wybór najpiękniejszych i najmocniejszych tekstów księdza Pawlukiewicza, to prowadzone przez niego rekolekcje, które możesz przeżyć, siedząc na własnej kanapie.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-240-6419-9
  Okładkatwarda
  Liczba stron270
  Wymiary140 x 210 mm
  Autorks. Piotr Pawlukiewicz
  Rok wydania2022
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu Zamknij
  • Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać recenzje
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *