Stygmatycy i aniołowie

Producent: Wydawnictwo AA
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 649168
29,90 zł
9,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Dzieje ekstaz, cudów i świętych ran, od św. Franciszka po dzień dzisiejszy.

Jest faktem, że wielcy naukowcy ostatnich dwóch wieków interesowali się tymi zjawiskami i poświęcali im studia o bezspornej wartości, poświadczając wagę mistycznych wizji i cielesnych zmian doświadczanych jako ich konsekwencje.

Od autora

Stygmatycy to niezwykli świadkowie Męki Chrystusa. Od czasu św. Franciszka z Asyżu, pierwszego człowieka naznaczonego znamionami ran Chrystusa, odnotowano blisko 400 przypadków stygmatyzacji. Wszystkie zostały wspomniane w tej książce, a najbardziej niezwykłe z nich zostały szczegółowo opisane – zwłaszcza w kontekście spotkań stygmatyków z aniołami, którzy, jak dowodzą autorzy, odgrywali w mistycznym życiu tych świętych szczególną rolę.

Zostały tu opisane anielskie ingerencje w życiu wielu znanych świętych stygmatyków: św. Franciszka z Asyżu, św. Rity, św. Katarzyny z Genui, św. Teresy z Avila, św. Małgorzaty-Marii Alacoque, św. Weroniki Giuliani, bł. Anny Katarzyny Emmerich, św. Ojca Pio. Znajdziemy tu również niesamowite historie: Natuzzy Evolo, Teresy Neumann, Jadwigi Carboni czy Antonio Ruffiniego.

Opisy przeżyć mistycznych zamieszczone w tej książce zostały potwierdzone przez liczne badania naukowe, szczególnie z dziedziny medycyny, psychiatrii i psychologii.

Specyfikacja
ISBN 978-83-7864-916-8
Okładka miękka
Liczba stron 288
Wymiary 140 x 200 mm
Autor Anna Maria Turi
Autor ks. Marcello Stanzione
Rok wydania 2015
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: