Suknia ślubna

Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 165852
34,90 zł
19,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Charlotte jest właścicielką eleganckiego salonu mody ślubnej w Birmingham. Wyszukiwanie niezwykłych sukien dla panien młodych to jej pasja. I dar. Ale gdy sama zostaje narzeczoną, nie potrafi znaleźć dla siebie sukni. Nie potrafi czy nie chce? A może rzecz w tym, że zamierza poślubić niewłaściwego mężczyznę?

Szukając odpowiedzi na te pytania, Charlotte nieoczekiwanie dla niej samej kupuje na aukcji charytatywnej stuletni, zniszczony kufer. Wewnątrz znajduje suknię ślubną. Skąd się tam wzięła? Dla kogo została uszyta?
Charlotte próbuje zbadać historię sukni. Odnajduje kobiety z nią związane. A to nie pozostaje bez wpływu na jej życie. Ernily w 1912 roku. Mary Grace w 1939. Hillary w 1968. 1 Charlotte w 2012. Cztery kobiety i jedna suknia. Historia każdej z nich mówi o miłości, wierze, odwadze. O zaufaniu i przeznaczeniu.

Ta książka mnie urzekła. Bardzo. Nie mogłam jej odłożyć. Brałam ją ze sobą wszędzie, dokądkolwiek szłam. Poważnie!
Każdy szczegół tej powieści jest tak ostry, tak żywy, że czułam się, jakbym weszła do tego świata. Byłam tuż przy bohaterach, niczym wścibski sąsiad, który śledzi czyjeś życie. Każda postać tej książki jest wyjątkowa. Kiedy kończyłam czytać, czułam się, jakbym znała wszystkich tych ludzi. Miałam poczucie, że stracę przyjaciół, kiedy książka się skończy. Ostrzegam, będziesz czuć się tak samo!

Julie McCrae, „The Romantics”

Specyfikacja
ISBN 978-83-7516-585-2
Okładka miękka
Liczba stron 384
Wymiary 140 x 210 mm
Autor Rachel Hauck
Rok wydania 2017
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: