Świadectwa o świętych papieżach

Producent: Wydawnictwo AA
Dostępność: W magazynie
Kod katalogowy: 648321
29,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

ŚWIADECTWA O ŚWIĘTYCH PAPIEŻACH

Pakiet 3 książek

STRAŻNIK ŚWIĘTEGO PAPIEŻA

Andreas Widmer

Wyd. AA, 14 x 20 cm, s. 256, opr. miękka.

Były gwardzista szwajcarski, a obecnie biznesmen i manager działający na rzecz rozwoju firm z krajów trzeciego świata opisuje kulisy swej służby dla Jana Pawła II: niezwykłe spotkania, rozmowy i przeżycia ze Świętym Papieżem, który był i jest dla niego, jak sam mówi, „najbardziej autentyczną osobą, jaką kiedykolwiek spotkał”. Andreas Widmer ukazuje także ogromny wpływ Jana Pawła II na jego życie. To lekcja dziewięciu podstawowych zasad kształtujących życie osobiste i zawodowe, które, co pokazuje przykład autora tej książki, prowadzą do osiągnięcia prawdziwego sukcesu.

U BOKU DOBREGO PAPIEŻA

Kard. Loris Capovilla

Wyd. AA, 14 x 20 cm, s. 208, opr. miękka.

Niezwykłe i jedyne w swoim rodzaju świadectwo człowieka stojącego najbliżej św. Jana XXIII. Jest zapisem rozmów z jego osobistym sekretarzem, kardynałem Lorisem Capovillą, który opowiada o wspólnej posłudze i przyjaźni z jednym z najbardziej niezwykłych ludzi współczesnego Kościoła. Ksiądz Capovilla od pół wieku wiernie przechowuje pamięć o dziesięciu latach pracy u boku Giuseppe Roncallego, najpierw w Wenecji, a potem w Rzymie. Po dzień dzisiejszy kard. Capovilla jest punktem odniesienia dla każdego, kto pragnie dogłębnie poznać postać tego papieża.

BŁOGOSŁAWIONY PAWEŁ VI . ŻYCIE, CUDA, MODLITWY

Aleksandra Zapotoczny

Wyd. AA, 14 x 20 cm, s. 160, opr. miękka.

Życie Giovanni Battisty Montiniego – papieża Pawła VI w oczach osób związanych z nim samym i z jego procesem beatyfikacyjnym. Czytając tę książkę poznamy wiele wydarzeń z życia papieża Montiniego, jego przyjaźń z Janem XXIII i spotkania z kard. Karolem Wojtyłą, więź Pawła VI z Polską i Polakami oraz świadectwa uzdrowień dokonanych za jego przyczyną (m.in. cud uznany w jego procesie beatyfikacyjnym).

Na końcu zamieszczono modlitwy do nowego błogosławionego oraz jego nieznane, niepublikowane dotąd w Polsce fotografie.

Książki z pakietu można nabyć również osobno. Linki do książek – poniżej.

Specyfikacja
ISBN Brak
Liczba stron 256+208+160
Wymiary 140 x 200 mm