Święci na każdy problem

Producent: Wydawnictwo AA
Dostępność: W magazynie
Kod katalogowy: K05026
34,90 zł
19,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Święci szczególnego wstawiennictwa są dla nas wielkim wsparciem w problemach. Z czymkolwiek walczysz, nie jesteś sam – jest święty, który nie tylko modli się za Ciebie przed Bogiem, ale również przeszedł przed to samo, co Ty. Dzięki tej książce staje przy Twoim boku ponad 350 świętych przyjaciół, aby pomóc Ci rozwiązać codzienne problemy, począwszy od kłopotów materialnych, finansowych i zdrowotnych poprzez sprawy psychologiczne, wychowawcze i rodzinne, aż po problemy duchowe.

Warto skorzystać!

Dzięki swemu kapłańskiemu doświadczeniu, oddaniu oraz olbrzymiej wiedzy na temat świętych – oraz ich słabych mocnych punktów – autor, ks. Joseph M. Esper, oferuje współczesnym czytelnikom praktyczną, krzepiącą mądrość, która pomaga podążać za tymi niezliczonymi świętymi mężczyznami i kobietami, którzy wyprzedzili nas w drodze do Nieba.

GDY CZYTASZ TĘ KSIĄŻKĘ (fragmet rozdziału)

Gdy czytasz tę książkę – niezależnie od tego, czy chcesz poznać świętych dla swojego własnego zbudowania czy rozrywki, czy też szukasz pomocy bądź rady w jakiejś szczególnej sytuacji życiowej, której właśnie doświadczasz – miej w pamięci następujące informacje:

  • Pamiętaj, że niezależnie od tego, z czym się zmagasz, nie jesteś sam. (...) Historie zawarte w poszczególnych rozdziałach przypominają, że święci również musieli zmagać się z życiowymi problemami, a ich przykład wytrwałości i wiary może być zachętą doi tego, byśmy pozostali wierni wysiłkom, do których wzywa nas Pan.
  • Czcij konkretnych świętych – tych, którzy doświadczali podobnych słabości i pokus jak Ty, a ich życie ilustruje odpowiednie cnoty. (...)
  • Nie zakładaj, że podążanie drogą świętości było czymś łatwym dla świętych, ale dla Ciebie będzie niemożliwe. (...)
  • Starając się przezwyciężyć swoje własne słabości, wybierz tylko jeden obszar, najwyżej dwa, by pracować nad nim w danej chwili. (...)
  • Jeśli nie widzisz od razu zmian, jakich oczekujesz – jeśli chodzi o cechy osobowości czy też w ogóle życie – nie trać ducha. (...)
  • (...)

Święci to ci mężczyźni, kobiety i dzieci, którzy z sukcesem dotarli do królestwa naszego Ojca i zanurzeni w miłości Jezusa Chrystusa pragną pomagać nam i radować się z nami, którzy jeszcze jesteśmy w drodze.

Specyfikacja
ISBN 978-83-7864-136-0
Okładka miękka
Liczba stron 464
Wymiary 145 x 205 mm
Autor Joseph M. Esper
Rok wydania 2012