Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Close

  Widzialny Bóg. O tajemnicach obrazu Bożego Miłosierdzia

  Producent: Wejdźmy na Szczyt
  Kod katalogowy: 050778
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Stara cena: 19,90 zł
  13,50 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 13,50 zł
  Sprawdź warunki darmowej dostawy »
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysłania)
  Cena
  No shipping options
  • Dokładnie taki jak na obrazie Jezus ukazywał się św. s. Faustynie wielokrotnie. Ten obraz kilkakrotnie „ożywał” przed oczami św. Faustyny.
  • Powstawanie tego obrazu nadzorowała oraz doradzała w procesie malowania sama św. Faustyna. W swoim Dzienniczku pisze tylko o tym obrazie.
  • Obraz ten promował oraz drukował pierwsze modlitwy i materiały na temat Bożego Miłosierdzia bł. Michał Sopoćko, spowiednik św. Faustyny.
  • Tylko oblicze z tego obrazu w najmniejszych szczegółach odpowiada obliczu odciśniętemu na Całunie Turyńskim i Chuście z Manoppello.
  • Tylko na podstawie tego obrazu możemy dotrzeć do wielowymiarowej katechezy ukrytej w jego detalach, jakich nie mają inne obrazy

  Ojciec Marko Glogović. paulin, urodził się w Zagrzebiu 1976 roku. W 2002 roku został wyświęcony na kapłana, i rozpoczął posługę w paulińskich klasztorach na Chorwacji. Jeszcze jako kleryk. w 1999 roku. założył inicjatywę modlitewną „Apostolat za życie”, która później przeobraziła się w znaną na Chorwacji „Wspólnotę Betlejem”. Jest zaangażowany w obronę życia, pomoc samotnym rodzicom, a także w pracę z bezdomnymi. Jest duszpasterzem inicjatywy „40 dni za życie - Chorwacja”, oraz innych modlitewnych grup na Chorwacji. Opublikował ponad 30 książek i modlitewników. Jest znanym rekolekcjonistą, posługującym w ponad 20 krajach świata. Na rekolekcjach. które prowadzi, zawsze towarzyszy mu obraz Jezusa Miłosiernego, z pomocą którego głosi nowinę Miłosierdzia Bożego. Uczestniczył także w redagowaniu, tłumaczeniu i drukowaniu ponad 100 publikacji różnych autorów o tematyce religijnej. Warto wspomnieć, że ojciec Marko napisał liczne teksty, które zostały wykorzystane do utworzenia religijnych piosenek, i niebawem ukaże się album skompilowany z tychże utworów. Obecnie działa jako proboszcz parafii Narodzenia NMP w Sveticach oraz przeor tamtejszego klasztoru paulińskiego.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-660-507-78
  Okładkamiękka
  Liczba stron200
  Wymiary130 x 200 mm
  Autoro. Marko Korneliusz Glogović OSPPE
  Rok wydania2021
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu Zamknij
  • Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać recenzje
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *