-44%

Wrota Biblii

Special Price 30,99 zł   Normalna cena 54,90 zł Oszczędzasz 23 zł
Najniższa cena z 30 dni: 49,90 zł
Dostępność: Brak w magazynie
Więcej informacji
ISBN 979-12-80113-14-6
Numer katalogowy 113146
Wymiary 180 x 260 mm
Okładka twarda
Ilość stron 136
Rok wydania 2022

Niniejsza publikacja zawiera trzy rodzaje materiałów wizualnych, pomocnych dla lepszego zrozumienia Biblii:

  • Chronologie historii zbawienia od Abrahama do czasów obecnych.
  • Mapy najistotniejszych wydarzeń z historii ludu Bożego aż do pierwszej ekspansji Kościoła.
  • Grafiki objaśniające każdą z ksiąg tworzących Stary i Nowy Testament według kanonu katolickiego.

Wrota Biblii stają się więc uzupełnieniem dostępnych wydań Pisma Świętego, wprowadzeń do Biblii, monografii poświęconych studiom biblijnym, podręczników do nauczania religii lub katechezy i w ogóle do wszelkich materiałów dydaktycznych związanych ze Słowem Bożym.

Jesus Gil (Logrono, Hiszpania, 1976) jest kapłanem Prałatury Opus Dei, uzyskał doktorat z teologii duchowości na Papieskim Uniwersytecie Świętego Krzyża (Rzym, 2014). Wcześniej studiował reklamę i public relations na Uniwersytecie Nawarry, pracował jako redaktor ds. graficznych w „Diario de Burgos” oraz dyrektor artystyczny w „La Voz de Galicia”, gdzie otrzymał międzynarodowe nagrody w dziedzinie projektowania i infografiki. Jest współautorem książki Śladami naszej wiary. Szkice na temat Ziemi Świętej, również wydanej przez Saxum International Foundation.

Joseangel Dommguez (Sewilla, 1984) uzyskał doktorat z teologii biblijnej na Papieskim Uniwersytecie Świętego Krzyża (Rzym, 2019). Wcześniej studiował administrację i zarządzanie na Uniwersytecie w Sewilli i jako dyrektor wykonawczy Polis Institute (Jerozolima) współpracował przy tworzeniu Saxum Visitor Center. Obecnie jest współzałożycielem i dyrektorem wykonawczym Cretio Foundation oraz członkiem Board i dyrektorem ds. nauczania w Shelton Academy (Miami).

Inni klienci kupili również