Wyprzedaż snów

Producent: Znak
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 053452
36,90 zł
29,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Jak długo można uciekać przed samym sobą, ile razy układać sobie na nowo życie?

Agata po ośmiu latach powraca do Krakowa, w którym spędziła najlepsze chwile swojej młodości. Nie wie, co pozostało z jej dawnych wspomnień, jak bardzo zmienił się świat i życie ludzi, którzy ją kochali, a których porzuciła. Czy czas może zniszczyć prawdziwą przyjaźń? Czy Agata, która nie ma nic i sama potrzebuje pomocy, może pomóc innym? Tak, jeśli magia spełniających się snów zadziała.

"Oto powieść. Świetnie napisana, z niezwykłą biegłością, wrażliwością, czułością dla świata i łudzi. Dobra powieść pełna tajemniej', miłości, przyjaźni.. Nie dajcie się zwieść. To nie dziennikarka telewizyjna Marzena Rogalska napisała książkę. To pisarka Marzena Rogalska pracuje w telewizji. Z wielką przyjemnością, bezinteresownie, z własnej i nieprzymuszonej woli o tym zaświadczam."

Katarzyna Grochola

Marzena Rogalska - dziennikarka z powołania, tak jak bohaterka jej powieści, potrafi rozmawiać z ludźmi, ale nade wszystko umie ich wysłuchać. Jej świetny debiut pokazuje, jak często nie zdajemy sobie sprawy, że otaczają nas ludzie niezwykli. Żeby ich dostrzec, wystarczy przestać myśleć o sobie.

Specyfikacja
ISBN 978-83-240-5345-2
Okładka miękka
Liczba stron 496
Wymiary 140 x 200 mm
Autor Marzena Rogalska
Rok wydania 2018
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Gra w kolory

36,90 zł 25,45 zł

Druga miłość

36,90 zł 29,90 zł