Wyrzuć chemię z domu

Producent: Znak
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 041190
32,90 zł
29,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Książka na wagę zdrowia

Przekonaj się, jak niewiele trzeba, by żyć prosto, zdrowo i tanio

Ewa Kozioł pokazuje, że dom może być czysty, zadbany i bezpieczny bez chemicznych środków czyszczących. Podkreśla, że by wyglądać młodo i zdrowo, ciało nie potrzebuje nasyconych konserwantami drogich kosmetyków. Na drobne dolegliwości zdrowotne twojej rodziny poleca bezpieczne naturalne leki, które z łatwością przygotujesz sama w domowym zaciszu.

W książce znajdziesz konkretne porady, wiele łatwych przepisów na kosmetyki, środki czystości i preparaty ziołowe. Dowiesz się, jakie substancje są niebezpieczne dla organizmu, czego unikać, by żyć zdrowo i chronić rodzinę przed alergiami i rakiem.

Dzięki tym radom nie tylko nie zrujnujesz domowego budżetu, ale zyskasz czas dla siebie i swoich najbliższych. Zobaczysz, jak niewiele trzeba, żeby z dnia na dzień zamienić chemię na zdrowie!

Ewa Kozioł dzieli się imponującą wiedzą o szkodliwych substancjach zawartych na przykład w środkach myjących czy kosmetykach. Na pewno skorzystamy choćby z części jej cennych wskazówek, szczególne tych dotyczących naturalnych odplamiaczy.
Maciej i Karolina Szaciłło

Ewa Kozioł - szczęśliwa mama trójki dzieci, autorka popularnego bloga „Zielony Zagonek”. Dzień po dniu udowadnia, że życie beż szkodliwej chemii jest możliwe i o wiele prostsze niż może się wydawać

Specyfikacja
ISBN 978-83-240-4119-0
Okładka miękka
Liczba stron 288
Wymiary 140 x 205 mm
Autor Ewa Kozioł
Rok wydania 2016