Zakładnicy złego. Prawdziwe historie irlandzkich opętań i egzorcyzmów

Producent: Fronda
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 794757
49,90 zł
44,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Dla osób wierzących to lektura ku przestrodze. Dla wątpiących - wciągająca narracja z budowaniem napięcia godnym prozy Stephena Kinga.

10 porywających opowieści, omijających pokusę taniej sensacji, starannie odtwarzających zaistniałe fakty i tradycyjne procedury egzorcyzmów. Książka nie pozostawia czytelnika z poczuciem bezsilności, udowadnia, że jeśli zdecydujemy się walczyć ze złem, możemy uzyskać wsparcie i wyjść z walki zwycięsko.

Autorzy książki, Kiely i McKenna, przeprowadzili niezliczoną liczbę wywiadów z ofiarami opętań, ich rodzinami, świadkami i księżmi, którzy asystowali przy dokonywaniu obrzędów egzorcyzmu. Znacząca część z opisanych tu przypadków opętań jest bardzo świeża, a niektóre z nich wciąż jeszcze trwają. Stanowią one najbardziej zdumiewające przeżycia, jakich można w ogóle doświadczyć.

Weź do ręki ten opowiadający o prawdziwych wydarzeniach thriller, a możesz być pewien, że już nigdy więcej nie spojrzysz na karty tarota (...) Przykuwająca uwagę i całkowicie pochłaniająca książka, od której nie sposób się oderwać.

Ostrzegamy: nie czytaj tej książki nocą, kiedy jesteś sam w domu.

Specyfikacja
ISBN 978-83-8079-475-7
Okładka miękka
Liczba stron 418
Wymiary 160 x 230 mm
Autor David M. Kiely
Autor Christina McKenna
Rok wydania 2019
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: