Zdumiewające właściwości magnezu

Producent: Esprit
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 706744
24,90 zł
19,90 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Cierpisz na drżenie powieki? Towarzyszy ci permanentny stres, który objawia się w postaci niepokoju, złego samopoczucia, ciągłych stanów lękowych i rozdrażnienia?

Dręczy cię ucisk w klatce piersiowej i uczucie kołatania serca, a wyniki badania EKG nie wskazują na żadne problemy kardiologiczne?

Masz problemy ze snem? Często budzisz się o świcie? Śnisz o tym, że spadasz?


TO MOGĄ BYĆ OZNAKI NIEDOBORU MAGNEZU!

Autorka Zdumiewających właściwości magnezu, doświadczona chemiczka i dietetyczka, która dzięki zażywaniu magnezu pokonała chorobę uznaną za nieuleczalną, wskazuje na niezwykle istotną rolę tego pierwiastka w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu człowieka. Znajdziesz tu przystępne objaśnienia procesów przyswajania magnezu oraz opis skutków jego niedoboru w organizmie.


Ana Maria Lajusticia Bergasa to urodzona w 1924 roku w Bilbao (Hiszpania) chemiczka i dietetyczka. Po ukończeniu studiów chemicznych na Uniwersytecie Complutense w Madrycie skupiła się na rolnictwie, kwestiach żywienia zwierząt i pisaniu artykułów do czasopism specjalistycznych. Od ponad czterdziestu lat interesuje się dietetyką opartą na biochemii i biologii molekularnej. Uczestniczyła w licznych międzynarodowych kongresach.

Specyfikacja
ISBN 978-83-65706-74-4
Okładka miękka
Liczba stron 198
Wymiary 130 x 200 mm
Autor Ana Maria L. Bergasa
Rok wydania 2017