-20%

Zobacz anioła. Książeczka + DVD

Special Price 19,99 zł   Normalna cena 24,99 zł Oszczędzasz 5 zł
Najniższa cena z 30 dni: 19,90 zł
Dostępność: Brak w magazynie
Więcej informacji
ISBN 978-83-961638-1-3
Numer katalogowy 163813
Wymiary 145 x 195 mm
Okładka twarda
Ilość stron 15
Rok wydania 2021

Film dokumentalny o Świętym Michale Archaniele

"Michał jest oddechem ducha Zbawcy, który pod koniec świata podbije i zniszczy Antychrysta, tak jak na początku uczynił z Lucyferem."

Święty Tomasz z Akwinu

Na początku czasu Święty Michał dokonał wyboru, stanął na czele wojsk Niebieskich do walki z Szatanem. Dziś każdy z nas, niemal codziennie musi dokonywać wyboru między dobrem a złem, bo życie chrześcijanina na ziemi to ciągłe zmagania z pokusami, słabościami, z mrokiem. Lecz my – niedoskonałe, lecz ukochane przez Boga istoty – mamy na tej drodze dyskretnego towarzysza, który za pomocą drobnych oznak pokazuje, że nam pomaga, chroni nas i wspiera. To właśnie Święty Michał Archanioł.

Film „Zobacz Anioła” jest wspaniałą wędrówką po odległych i całkiem bliskich miejscach kultu Świętego Michała. To także podróż duchowa ukazująca ludzi, którzy w chwili skrajnego zwątpienia niemal stojąc nad przepaścią zawierzyli Archaniołowi, dzięki czemu odzyskami miłość, sens życia i siebie.

Może właśnie teraz, u kresu czasu – w dobie dekadencji i dechrystianizacji, w okresie pandemii – bardziej niż kiedykolwiek powinniśmy okazać pokorę, wznieść oczy do nieba i modlić się o wstawiennictwo wielkiego księcia, aby dać świadectwo, że stoimy po jasnej stronie dobra. Film „Zobacz Anioła” z pewnością może być do tego wstępem

Czas: 60 min