Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Close

  Zobacz anioła. Książeczka + DVD

  Kod katalogowy: 163813
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Stara cena: 24,99 zł
  19,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 24,99 zł
  Sprawdź warunki darmowej dostawy »
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysłania)
  Cena
  No shipping options

  Film dokumentalny o Świętym Michale Archaniele

  "Michał jest oddechem ducha Zbawcy, który pod koniec świata podbije i zniszczy Antychrysta, tak jak na początku uczynił z Lucyferem."

  Święty Tomasz z Akwinu

  Na początku czasu Święty Michał dokonał wyboru, stanął na czele wojsk Niebieskich do walki z Szatanem. Dziś każdy z nas, niemal codziennie musi dokonywać wyboru między dobrem a złem, bo życie chrześcijanina na ziemi to ciągłe zmagania z pokusami, słabościami, z mrokiem. Lecz my – niedoskonałe, lecz ukochane przez Boga istoty – mamy na tej drodze dyskretnego towarzysza, który za pomocą drobnych oznak pokazuje, że nam pomaga, chroni nas i wspiera. To właśnie Święty Michał Archanioł.

  Film „Zobacz Anioła” jest wspaniałą wędrówką po odległych i całkiem bliskich miejscach kultu Świętego Michała. To także podróż duchowa ukazująca ludzi, którzy w chwili skrajnego zwątpienia niemal stojąc nad przepaścią zawierzyli Archaniołowi, dzięki czemu odzyskami miłość, sens życia i siebie.

  Może właśnie teraz, u kresu czasu – w dobie dekadencji i dechrystianizacji, w okresie pandemii – bardziej niż kiedykolwiek powinniśmy okazać pokorę, wznieść oczy do nieba i modlić się o wstawiennictwo wielkiego księcia, aby dać świadectwo, że stoimy po jasnej stronie dobra. Film „Zobacz Anioła” z pewnością może być do tego wstępem

  Czas: 60 min

  Specyfikacja
  ISBN978-83-961638-1-3
  Okładkatwarda
  Liczba stron15
  Wymiary145 x 195 mm
  Autorks. Przemysław Krakowczyk
  Rok wydania2021
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu Zamknij
  • Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać recenzje
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *