Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Close

  Serviam! Duchowa misja Polaków

  Producent: Fronda
  Kod katalogowy: 796812
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Stara cena: 59,90 zł
  38,62 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 38,62 zł
  Sprawdź warunki darmowej dostawy »
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysłania)
  Cena
  No shipping options

  Ciąg dalszy bestsellerowej książki Zadanie Polski.

  Tytuł niniejszego tomu: Serviam! - „Będę służyć” - jest postawą Autorki wobec Polski. To jej pragnienie, by nasz naród zdecydował się służyć Bogu w Jego planach odrodzenia ojczyzny. Słowo serviam jest zarazem przeciwieństwem deklaracji non sen/iam przypisywanej duchowi buntu, Lucyferowi.

  Niebo ujawnia tu szczegółowo Boże zamierzenia wobec Polski i Polaków. Zaufanie i oddanie się Jezusowi oraz Jego Matce oznaczają przede wszystkim służbę: usilną walkę o własne nawrócenie, a także stałą modlitwę o nawrócenie wszystkich, których zbawienie wieczne jest zagrożone. W świecie coraz bardziej odwracającym się od Boga modlitewna współpraca narodu polskiego z wolą Bożą może zyskać istotną wartość w planach Opatrzności.

  W książce znajdziemy także zapowiedzi wojen, epidemii i kataklizmów. Odsłonięte zostają plany i sposoby działania sił zła. Ukazane wydarzenia końca czasów podkreślają potrzebę niesienia pomocy i solidarności międzyludzkiej. Otarcie się o zagładę pozwoli ludzkości uświadomić sobie, że uratowała się dzięki miłosierdziu Bożemu.

  "Niech teksty niniejsze służą każdemu, kto zechce poznawać duchowe dzieje naszej Ojczyzny i Narodu oraz zechce stawiać Bogu w modlitwie medytacyjnej pytania o dzisiejsze duchowe szanse Polski oraz o Boże zaproszenie wobec Narodu i Ojczyzny pośród innych narodów świata w nowym czasie.
  Na te drogi rozumnej wolności serca błogosławię."

  Andrzej Dzięga, Arcybiskup Metropolita Szczecińsko-Kamieński

  Specyfikacja
  ISBN978-83-8079-681-2
  Okładkamiękka, skrzydełka
  Liczba stron552
  Wymiary160 x 230 mm
  AutorAnna Dąmbska
  Rok wydania2022
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu Zamknij
  • Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać recenzje
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *