Św. Ojciec Pio i św. Michał Archanioł

Producent: Wydawnictwo AA
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 647362
14,90 zł
7,50 zł
Sprawdź warunki darmowej dostawy »

Książka o św. Michale Archaniele (w sposób szczególny czczonym w jednym z najstarszych sanktuariów świata na górze Gargano) oraz o św. Ojcu Pio (z klasztoru w San Giovanni Rotondo, położonego u stóp Gargano i Góry św. Michała).

Św. Ojciec Pio był wielkim czcicielem św. Michała Archanioła. Ludzi, którzy przychodzili do niego, często zachęcał do odwiedzenia Groty Archanioła: „Idźcie pozdrowić św. Michała”. A tych, którzy udawali się na Monte Sant’Angelo prosił, aby pomodlili się także za niego. Również dzisiaj Ojciec Pio kieruje wezwanie do wierzących, aby nigdy nie zapominali o obowiązku zwalczania mocy zła za wstawiennictwem św. Michała, który zawsze nas chroni.

Książka ks. Stanzione prezentuje katolickie nauczanie o św. Michale i aniołach. Przedstawia również historię sanktuarium świętego Michała Archanioła w Gargano oraz te wątki z życia św. Ojca Pio, które dotyczą jego nabożeństwa i czci dla św. Michała. W książce znajdziemy również modlitwy do świętego Michała Archanioła, do Matki Bożej oraz do aniołów, które wypraszają ich wstawiennictwo za naszymi zmarłymi oraz szczególne wsparcie w obliczu prób i pokus (m.in. Modlitwa za bliskich zmarłych do Maryi Królowej Aniołów, Akt zawierzenia św. Michałowi Archaniołowi, modlitwy do Anioła Stróża, Litania do św. Michała Archanioła i inne).

Specyfikacja
ISBN 978-83-7864-736-2
Okładka miękka
Liczba stron 120
Wymiary 130 x 190 mm
Autor ks. Marcello Stanzione
Rok wydania 2014
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Kościół czasu Antychrysta

34,90 zł 24,90 zł

Święci i moce ciemności

29,90 zł 2,90 zł

Zeszyt miłości

19,90 zł 14,90 zł

Ekodetoks od stóp do głów

44,90 zł 34,90 zł